O usłudze

Abonamentowa obsługa graficzna wraz z odpowiedzialnością techniczną lub tekst sponsorowany z publikacją na stronach największych grup internetowych za 399 PLN netto miesięcznie

W czasach, kiedy najważniejsze jest racjonalne wydawanie środków, najlepiej tak aby każda zainwestowana złotówka zwróciła się podwójnie, najrozsądniejszym rozwiązaniem pozostaje posiadanie abonamentowej obsługi graficznej*. To najlepsza forma dla większości podmiotów gospodarczych na pełną kontrolę wydatków marketingowych. Charakteryzuje się stałą miesięczną opłatą nieuzależnioną od bieżącego zapotrzebowania oraz wykonanych projektów.
Jeżeli uważasz, że lepszą formą będzie tekstowa promocja firmy lub oferowanych produktów, przygotujemy i opublikujemy ją na stronach największych grup internetowych w Polsce.
Takie właśnie usługi proponujemy Państwu za 399 PLN netto miesięcznie.
* w 99% firm spełnia on wszystkie ich wymagania.

Zamów


Plusy

Zrealizujemy zgodnie z zawartą umową tyle projektów ile będzie potrzeba, aby zaspokoić Twoje bieżące zapotrzebowanie.

Jeżeli za naszym pośrednictwem realizować będziesz teksty sponsorowane ich ekspozycja nie podlega żadnemu limitowi czasowemu.
Tzn. chorujemy, ale nie jesteśmy jednoosobową firmą w której jedna osoba odpowiedzialna jest za wszystko.
Nawet jeżeli dedykowana do kontaku z Tobą osoba zachoruje lub co gorsza będzie na urlopie, to zawsze w firmie znajduje się na jej miejsce ktoś zdrowy i wypoczęty gotowy zrealizować zlecenie.
Nie "kręcimy nosem" jeżeli okaże się że w jednym z miesięcy potrzebujesz więcej projektów niż zakładaliśmy przy podpisywaniu umowy. Realizujemy je nie wypominając.

Cały czas staramy się, aby realizowane przez nas teksty sponsorowane trafiały do jak najszerszej ilości odbiorców. Gwarantujemy publikację na stronach największych grup internetowych w Polsce, jak również tych mniej liczących się stale powiększając ich liczbę. Cały czas w stałej i niezmiennej cenie.
Nic bardziej nie wiąże Klienta z firmą jak jej spójna strategia. Działania, które pozwalają na kojarzenie wszystkich Twoich akcji marketingowych właśnie z Twoją firmą. Od tego właśnie jesteśmy my. W skrócie, przygotowujemy i opracowujemy spójną strategię reklamową Twojej firmy.

Nic bardziej nie niszczy wizerunku jak teksty sponsorowane w których zawarte są informacje niedające się przeczytać lub/i posiadające merytoryczne błędy. Ważne jest, aby w ramach spójnej strategii wiedzieć co się piszę. Równie istotne jest niepisanie cały czas o tym samym. Tak właśnie działamy. Nie tylko dobrze ludzie postrzegają Twoją firmę, ale zawsze dowiadują się wartościowych informacji.
Wiemy, że niejednokrotnie czas odgrywa decydującą rolę, dlatego od momentu przyjęcia zlecenia wykonamy je dla Ciebie najszybciej jak tylko się da. Niestety, nie na wczoraj, ale bywa że i na dziś.

Napisanie dobrego tekstu to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest kiedy zostanie on opublikowany. Jak za wcześnie, zbyt długie oczekiwanie na wydarzenie może osłabić zainteresowanie klientów. Jak za późno, tylko ich wkurzy.
Przygotowanie projektu to jedno. Równie ważne jest właściwe go wykorzystanie. W Państwa imieniu możemy również skontaktować się z firmą produkującą (gazetą, drukarnią) dogrywając wszystkie szczegóły tak, aby uzyskany efekt był lepszy od zakładanego.

Napisanie dobrego i wartościowego tekstu to dla nas za mało. Dla nas równie ważne jest, żeby dobrze się prezentował. Dlatego równie dużą wagę przywiązujemy do jego ekspozycji.
Po naszej stronie pozostaje również pełna odpowiedzialność techniczna za przygotowane przez nas projekty. Oznacza to, że każdy przygotowany przez nas projekt spełnia najbardziej surowe standardy. Udzialamy również na nie pisemnej gwarancji, która zabezpiecza Ciebie przed naszymi błędami.

Lubimy wiedzieć o czym piszemy i piszemy tylko o tym o czym wiemy. Jak nie wiemy to pytamy. Napisane dla Ciebie teksty muszą być prawdziwe i wartościowe. I tylko takie piszemy.
Wszystko co dla Ciebie zrobimy i napiszemy archiwizujemy tak, aby w każdym momencie można było z nich powtórnie skorzystać.
Możemy również dla Ciebie zakupić na preferencyjnych warunkach (nawet o 60% taniej od ceny cennikowej) powierzchnię reklamową w wybranych mediach (gazetach codziennych, miesięcznikach, serwisach internetowych).
Dodatkowo za naszym pośrednictwem można wykonać wszelkie materiały drukowane: ulotki, wizytówki, papier firmowy itp.
Zawsze w cenach producenta.

Minusy

Naprawdę nie wiemy co napisać bo ... nie możemy znaleźć. Obiecujemy, że dalej będziemy szukać ...
... przepraszamy, ale ciągle szukamy przynajmniej jednego minusa oferowanych przez nas usług. Naprawdę się staramy ...
... i naprawdę nie możemy znaleźć przynajmniej jednego.
Uff. Chyba jeden udało nam się znaleźć. Niestety, nie możesz stanąć za naszymi plecami i palcami pokazywać na monitorze co Ci się nie podoba. Zawsze jednak możesz przyjechać do nas na kawę, tylko zadzwoń wcześniej to kupimy (a może ktoś upiecze) ciasto.
Skoro udało nam się znaleść jeden, to może i drugi z czeluści pamięci wyciagniemy. Szukamy ...
... co prawda kawa była dobra i mocna, ale również nie pomogła. Może spróbujemy hipnozy?
Na szczęście nie była potrzebna. Najtęższe mózgi naszej firmy znalazły jeszcze jednego minusa współpracy z nami.

Jak uznamy, że przestajesz traktować nas po partnersku, a zaczniesz wykorzystywać, czyli mówiąc wprost zaczniesz zachowywać się jak pasożyt. Podziękujemy Ci za dotychczasową miłą (innych nie mamy) współpracę i wypowiemy umowę.
I to by było chyba na tyle co udało nam się z minusów znaleźć.
Przepraszamy że jest ich mniej niż plusów i niesymetrycznie wygląda to na stronie (szczególnie na dużym monitorze), ale obiecujemy że dalej będziemy szukać i jak tylko znajdziemy niezwłocznie poniżej dopiszemy.

Zamów

Abonamentową obsługę graficzną wraz z odpowiedzialnością techniczną za 399 PLN netto miesięcznie

Dziękujemy za złożenie zamówienia !
Na podany adres mailowy zostało wysłane potwierdzenie.Wysłanie formularza nie jest potwierdzeniem zawarcia umowy, a jedynie wyrażeniem zainteresowania skorzystaniem z usług.
Szczegółowe warunki realizowania usługi zawarte są w podpisywanej przez strony umowie.
Przedstawiona kwota zawiera zakres spełniający oczekiwania 99% firm.

O nas

Działamy nieprzerwanie od lutego 1993 roku. Zrealizowaliśmy tysiące projektów dla klientów.
Zdecydowana większość z nich dalej z nami współpracuje.
Jesteśmy właścicielami marek:

KATALOG dla kierowców

Miesięcznik motoryzacyjny. Jego pierwszy numer ukazał się w lutym 1993 roku. Stanowi pomost pomiędzy Klientami, a firmami motoryzacyjnymi oferując na łamach gazety kompetentne i rzetelne informacje sprawdzane tylko "u źródła". Wydawany do dnia dzisiejszego w wersji papierowej.
Jego uzupełnieniem jest serwis internetowy kdk.pl na którym publikowane są również teksty z gazety oraz jego internetowa wersja.

Trynid.pl

Znajdziesz na nim wszystko co chcesz wiedzieć o motoryzacji: aktualności, statystyki sprzedaży tak w Polsce, jak i Europie, promocje w salonach, samochody dostępne u dealerów, filmy promocyjne i dużo więcej.
W jego skład wchodzi również wyszukiwarka części. Za jej pośrednictwem jednym "kliknięciem" wyślesz zapytanie o poszukiwaną część samochodową do umieszczonych w jego bazie sklepów.
Serwis oferuje również porady prawne. Porady udzielane są telefonicznie lub online, przez adwokatów, doradców podatkowych i radców prawnych.

Magiczny Druk

Powstał, aby precyzyjnie spełniać zamówienia Klientów na druk materiałów promocyjnych. Dysponuje wszelkiego rodzaju maszynami do druku, tak wysoko, jak i nisko nakładowymi, charakteryzującymi się krótkim czasem realizacji zamówionego materiału przy zachowaniu wysokiej jakości produktu.

Pytania? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Zawarte na stronie informacje są niewystarczające dla Ciebie? Chcesz dowiedzeć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Usługę świadczy:

  • Firma Usług Reklamowych KATALOG
    Al. J. Słowackiego 39
    31-159 Kraków
  • tel. 12 632 09 32

©1999-2020 studio.kdk.pl & Brushed